Witamy!

Jakże miłą informację przyszło nam przekazać… no cóż… mamy już zarezerwowane miejsce naszego następnego spotkania motocyklowego, XLI złotu pt. Rozpoczęcie Sezonu Podróżników Motocyklowych „Turawa 2022”. Po krótkich poszukiwaniach, wybraliśmy obszar Opolszczyzny i Jezioro Turawskie, a za bazę Ośrodek Wypoczynkowy „Jowisz” w miejscowości 46-045 Turawa, Harcerska 2 https://www.facebook.com/zajazdjowisz/ . Udało się… toteż w dniach 22÷ 24.04.2022r. będzie okazja ponownie spotkać się w jakże rodzinnym, motocyklowym towarzystwie. Z wielu przeprowadzonych rozmów w trakcie zlotu, który to miał być ostatnim, twarda argumentacja uczestników sprowadziła na nas rozważania. Jak sobie wyobrazić brak tych spotkań? Nikt nie zamierzał słuchać naszych wywodów… a to, że jesteśmy za starzy, a to, że niech teraz młodzi przejmą sztafetę i nas zapraszają, a to, że nie możemy podnieść poprzeczki, bez podniesienia kosztów. Tak więc, zabieramy się do organizacji i z naszej strony będzie to prezent i podziękowanie, za tak wspaniałą atmosferę ostatniej imprezy i oczywiście tych wszystkich poprzednich.

Po aprobacie przyjętych zasad tworzenia kolejnych zlotów, tym razem współorganizatorami będzie ekipa z Opola, pod przywództwem Madzi i Kubusia, którzy jeszcze podczas trwania ostatniego spotkania podjęli się tego zadania.

Po wstępnych kalkulacjach, koszt uczestnictwa w zlocie ustalamy na kwotę 300zł. Jest to na ten moment kwota nieznacznie zawyżona, gdyż właściciel ośrodka nie jest w stanie dzisiaj zagwarantować stabilnej stawki na przyszły sezon. Widzimy jak ceny towarów i usług szybują i to tylko w górę. Jeśli nic nie zmieni, to tę minimalną nadwyżkę, wykorzystamy na bilety wstępu.

Ponadto, uściślamy temat przebieranek podczas biesiady zlotowej, powracając do alfabetu, gdzie tym razem wylosowaliśmy literę „L”.

Ponieważ inwencja twórcza uczestników zlotu, wciąż zyskuje na jakości, osiągając coraz bardziej kunsztowny poziom, niech i tym razem zaskoczy każdy każdego.

Niech kolaż ludzkich inicjatyw, porwie nas w nieznane rewiry frajdy, a myślą przewodnią będzie… bawmy się tylko lepiej, a gościem specjalnym niech będzie luz.

Liczbę uczestników ograniczamy do 120 osób. Wstępy do zwiedzanych obiektów, parkingi i obiad na trasie, jak zwykle nie są wliczone w cenę uczestnictwa. Trasa sobotniej wycieczki jest obecnie w przygotowywaniu, jak tylko będzie gotowa, przekażemy osobnym e-mailem.

Wpisowe 300zł, zawierające poczęstunek na powitanie, zakwaterowanie wraz ze śniadaniem, udział w biesiadzie i zlotową koszulkę, należy uiścić do końca lutego 2022r. na konto:

Ilkiewicz Wojciech, CITI BANK Handlowy w Warszawie SA

nr: 77103000190109853999971446 z dopiskiem „Turawa 2022”

Prosimy również o przesłanie e-mailem na: iwojtekbmw@gmail.com rozmiarów koszulek dotyczących danej wpłaty.

Jeśli ktoś ma dodatkowe pytania, to prosimy o kontakt e-mailowy iwojtekbmw@gmail.com lub pod nr tel.kom: Wojtek: +48 602 224897, Wiola +48 882 902100

Pozdrawiamy.

Wojtek i Wiola