Witamy!

Dopiero co zakończyliśmy tegoroczny motocyklowy sezon, a już należy się przygotowywać do rozpoczęcia kolejnego… Tym razem spotkanie będziemy organizować wraz z grupą z okolic Konina, reprezentowaną przez Sarę, Miłosza, Arka, Andrzeja, Rafała i Mrówę…

Ciężko pracowaliśmy przez ostatnie dwa tygodnie i udało się znaleźć obiekt i wynegocjować na tyle rozsądne ceny, że koszt uczestnictwa w zlocie, w tych trudnych inflacyjnych czasach wzrośnie nieznacznie, z 330zł do 350zł od osoby.

Niełatwo było znaleźć tak dużą bazę w obecnym czasie, ale w końcu ją mamy: Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy „DELFIN”, ciekawy obiekt położony nad jeziorem Wasoskim niedaleko Ślesina https://delfinslesin.pl/ – adres: Półwiosek Stary 30B, 62-561 Ślesin

Takim to sposobem, ogłaszamy iż nasz XLIII zlot, Rozpoczęcie Sezonu Podróżników Motocyklowych, będzie nosiło nazwę „Konin 2023”, a tematem przewodnim będzie jakże gorący temat w dzisiejszych czasach – węgiel brunatny, kopalnia odkrywkowa, elektrownie i wszystko to, co z tym tematem jest związane.

Ze względu na specyficzny rozkład kalendarza pod koniec kwietnia i aby nie łączyć naszego zlotu z majówką, postanowiliśmy zorganizować spotkanie o tydzień wcześniej niż zwyczajowo bywało, czyli w przedostatni weekend, w dniach 21 ÷ 23.04.2023r. Będzie możliwy wcześniejszy przyjazd – cena pobytu ze śniadaniem 95zł – takową rezerwację należy dokonywać u organizatora zlotu; telefonicznie lub e-mailowo.

Trasa sobotniej wycieczki, zostanie w szczegółach przedstawiona nieco później, a ekipa z okolic Konina przewidziała wiele niespodzianek.

Liczbę uczestników ograniczamy do 130 osób, a koszt uczestnictwa w spotkaniu, niestety jesteśmy zmuszeni podnieść o 6% i będzie wynosił 350 zł od osoby. Domniemamy iż doskonałe warunki zakwaterowania, zrekompensują z nadwyżką tę podwyżkę… Wstępy do zwiedzanych obiektów i obiad na trasie, jak zwykle nie są wliczone w cenę uczestnictwa.

Ustaliliśmy również literę biesiady przebieranej: „K”… jak Konin…

Koncepcja kolorowego konińskiego koktajlu… kokietować kwiecistą krzykliwą kompresją kalkuluje… kierując korowód kontrastów… koniecznie ku karuzeli konceptów…

Wpisowe 350zł, zawierające poczęstunek na powitanie, zakwaterowanie wraz ze śniadaniem, udział w biesiadzie i zlotową koszulkę, należy uiścić do 10 marca 2023r. na konto: Ilkiewicz Wojciech, CITI BANK Handlowy w Warszawie SA nr: 77103000190109853999971446 z dopiskiem „Konin 2023”

Prosimy również jak zwykle o przesłanie e-mailem na: iwojtekbmw@gmail.com rozmiarów koszulek dotyczących danej wpłaty – z doświadczenia wiemy, że rozmiary się zmieniają i to jak zauważyliśmy tylko na (+).

Jeśli ktoś ma dodatkowe pytania, to prosimy o kontakt e-mailowy iwojtekbmw@gmail.com lub pod nr tel.kom: Wojtek: +48 602 224897 , Wiola +48 882 902100

Wojtek i Wiola