Przekazujemy jakże miłą informację, mamy już zarezerwowane miejsce naszego następnego spotkania motocyklowego, XL złotu pt. Zakończenia Sezonu Podróżników Motocyklowych „Szlakiem Orlich Gniazd 2021”. Po trudnych poszukiwaniach i wielu selekcjach, wybraliśmy teren Jury Krakowsko-Częstochowskiej i Ośrodek Wypoczynkowy „ORLE GNIAZDO HUCISKO” w miejscowości 42-421 Hucisko, ul. Orle Gniazdo 20. https://www.orlegniazdo.pl/ . Niełatwo znaleźć tak dużą bazę w obecnym czasie, kiedy to zaległe wesela i inne imprezy, czekają w długiej popandemicznej kolejce. Udało się, toteż w dniach 1 ÷ 3.10.2021r. ponownie będzie okazja się spotkać i podokazywać w motocyklowym towarzystwie.

Hucisko-OrleGniazdo

Jest jednak słabe ogniwo, a jest nim koszt uczestnictwa w zlocie, tym razem niestety musi być to kwota 280zł. Obecnie, czego powszechnie doświadczamy, wszystko drożeje, ale i tym razem udało się uzyskać spore zniżki. Można optymistycznie powiedzieć, że jest to zwyżka jedynie o 20zł za dzień pobytu, a w zamian ośrodek prezentuje bardzo wysoki standard zakwaterowania.

Ponadto uściślamy również temat przebieranek podczas biesiady zlotowej i jest on, szeroko pojętym określeniem… „wesele”… Realizujemy pomysł ekipy z Konina z naszą koleżanką Sarą na czele… tak więc, co kraj to obyczaj… pozbierajmy tradycje różnych kultur i religii, ubierzmy się wg wybranej ceremonii… być może zdobnie, być może kiczowato, w wersji chłopskiej, czy na bogato… niechaj będzie to mozaika inspiracji… osobliwe spektrum możliwości… ku wszystkich radości!

Liczbę uczestników ograniczamy do 120 osób. Wstępy do zwiedzanych obiektów, parkingi i obiad na trasie, jak zwykle nie są wliczone w cenę uczestnictwa. Trasa sobotniej wycieczki jest obecnie w przygotowaniu, jak tylko będzie gotowa, przekażemy osobnym e-mailem.

Wpisowe 280zł, zawierające poczęstunek na powitanie, zakwaterowanie wraz ze śniadaniem, udział w biesiadzie i zlotową koszulkę, należy uiścić do 15 sierpnia 2021r. na konto:

Ilkiewicz Wojciech, CITI BANK Handlowy w Warszawie SA

nr: 77103000190109853999971446 z dopiskiem „Szlakiem Orlich Gniazd 2021”

Prosimy również o przesłanie e-mailem na: iwojtekbmw@gmail.com rozmiarów koszulek dotyczących danej wpłaty.

Jeśli ktoś ma dodatkowe pytania, to prosimy o kontakt e-mailowy iwojtekbmw@gmail.com lub pod nr tel.kom: Wojtek: +48 602 224897, Wiola +48 882 902100

Organizatorzy: Wojtek i Wiola