Zakończenie Sezonu Podrózników Motocyklowych „W poszukiwaniu Złotego Pociągu – 2018”

odbędzie się w okolicy Wałbrzycha, w miejscowości Ludwikowice Kłodzkie w dniach 5 ÷ 7 października 2018r.

Lista uczestników zlotu z dniem 05.09.2018 została zamknięta z powodu braku miejsc.

zlotypociag2-800

Mocno walczyliśmy z tematem, gdzie ulokować następną edycję naszych imprez i po wnikliwej penetracji kilkunastu obiektów jeszcze zeszłego roku i objazdówce w ostatni majowy weekend, wybór padł na Ośrodek Turystyczny „Harenda”, przepięknie położony w malowniczym terenie pośród gór. Ośrodek dysponuje bazą na 120 osób, jest po remoncie i gwarantuje za rozsądną cenę, przyzwoity standard zakwaterowania i warunki do zorganizowania biesiady zlotowej. O.T. Harenda. 57-450 Ludwikowice Kłodzkie Ul. Kasprowicza 34 www.harenda.biz.pl

Atrakcje i trasę zwiedzania podamy nieco później, natomiast tytuł tradycyjnej biesiady przebieranej brzmi: „Wszystko na literę B”… i niech blichtr sięgnie po najbardziej oszałamiające inicjatywy, a bankietowi biesiadnicy… bombowo bawią się i balangują, dopóty werwa i butelki nie obwieszczą biedowania ;-)

Liczbę uczestników tym razem ograniczamy do 120 osób, a koszt uczestnictwa w spotkaniu,wynosi 220 zł od osoby. Wstępy do zwiedzanych obiektów (istnieje szansa, że którąś z atrakcji pokryje wpisowe) i obiad na trasie (20zł), jak zwykle nie są wliczone w cenę uczestnictwa.

Wpisowe, zawiera poczęstunek na powitanie, zakwaterowanie wraz ze śniadaniem, udział w biesiadzie i koszulkę zlotową.

Jeśli ktoś ma dodatkowe pytania, to prosimy o kontakt e-mailowy, lub pod nr tel.kom:

Wojtek: +48 602 224897 , Wiola +48 882 902100