Zaproszenie – Rozpoczęcie Sezonu Podróżników Motocyklowych „Kłodzko 2018” (20÷22.04.2018r.)

Witamy!

Wykorzystując wspaniałą aurę złotej polskiej jesieni w ostatnich dniach, przemierzyłem motocyklem Sudety w poszukiwaniu stosownego miejsca na nasze przyszłoroczne Rozpoczęcie Sezonu Podróżników Motocyklowych, które jak już wcześniej przekazywaliśmy, odbędzie się w dniach 20÷22 kwietnia 2018r. Udało się tego dokonać i teraz możemy już przekazać miejsce w którym się odbędzie - „Centrum Noclegowe Amfiteatr” w Kłodzku, a tytuł spotkania brzmi – „Kłodzko 2018”. Ośrodek gwarantuje zakwaterowanie w pawilonach i domkach, w bardzo dobrym standardzie i przyjemnych warunkach, na rozległym terenie, ulokowanym tuż obok Twierdzy Kłodzko.

Mamy również już program sobotniej wycieczki i zwiedzania. Po śniadaniu ruszamy pieszo na tereny twierdzy, gdzie przewidujemy zwiedzenie jej nadziemnej części, następnie ruszamy w stare Kłodzko i zapoznajemy się z jego historią i zabytkami, również tymi na trasie podziemnej. Dopiero w południe siadamy na motocykle i jedziemy na smaczny obiad, który zaserwuje nam restauracja w Łężycy „U Anny”. Dalej trasa wycieczki będzie prowadzić poprzez Góry Stołowe do Głuszycy, gdzie odwiedzimy Podziemne Miasto Osówka, kontynuując temat XXVII spotkania „Tajemnice Gór Sowich”, czyli podziemne budowle „Riese” (Olbrzym).

Natomiast wieczorem, tradycyjna biesiada przebierana, a tytuł imprezy brzmi: „Wszystko na literę R”… i niech będzie to na tyle rozkoszne, rzutkie, rewelacyjne… a nawet rozbrajające… by w rytmie radosnych ruchów, siłą rozpędu, rajcować aż do rana ”… tak więc, niechaj realizują się rozmaite robótki ręczne lub inne rozwiązania.

Liczbę uczestników XXXIV spotkania  tym razem ograniczamy do 120 osób, a koszt uczestnictwa wynosi 220 zł od osoby. Wstępy do zwiedzanych obiektów (istnieje szansa, że którąś z atrakcji pokryje wpisowe) i obiad na trasie (20zł), jak zwykle nie są wliczone w cenę uczestnictwa.

Wpisowe 220zł, zawierające poczęstunek na powitanie, zakwaterowanie wraz ze śniadaniem, udział w biesiadzie i zlotową koszulkę, należy uiścić do końca marca 2018r. na konto:

Ilkiewicz Wojciech, CITI BANK Handlowy w Warszawie SA

nr: 77103000190109853999971446 z dopiskiem „Kłodzko 2018”

Prosimy również o przesłanie e-mailem na: wojtekbmw@op.pl rozmiarów koszulek dotyczących danej wpłaty.

Jeśli ktoś ma dodatkowe pytania, to prosimy o kontakt e-mailowy, lub pod nr tel.kom:

Wojtek: +48 602 224897 , Wiola: +48 882 902100